Yhteystiedot

Sijainti

 

Käyntiosoite ja muu posti kuin laskut

TIEKE Tietoyhteiskunnan kehittämiskeskus ry
Pieni Roobertinkatu 9, MOW
00130 Helsinki

Toimisto ja asiakaspalvelumme on kesällä suljettu 5.–30.7.2021.
Palvelemme jälleen 2.8.2021.

Laskutustiedot

 

Laskutusosoite, verkkolaskut

Verkkolaskuosoite: 003704944842
Operaattori: OpusCapita Group Oy – Itella
Välittäjän tunnus: E204503


TIEKE Tietoyhteiskunnan kehittämiskeskus ry
Laskutusosoite, vain paperilaskut

PL 29124
00063 LASKUNET

Yhteyshenkilöt

 

Johto

Henkilöstöhallinto/Taloushallinto
Hankerahoitus/Yleiset hallinnolliset asiat

Hanna Niemi-Hugaerts

toiminnanjohtaja

tel: +358 40 674 9911
email: hanna.niemi-hugaerts@tieke.fi

Tutustu tarkemmin

Palveluneuvonta, seminaarit ja tapahtumat, Osaamispalvelut, TIEKEn tutkinnot, Tiviittori

09 4763 0400
09 4763 0300 Osaamispalvelut
tutkinnot@tieke.fi
tapahtumat@tieke.fi

Helena Klang

toiminnan vauhdittaja

tel: +358 43 820 0951
email: helena.klang@tieke.fi

Tutustu tarkemmin

Osaamispalvelut, TIEKEn tutkinnot, Tiviittori, tvt-hanketoiminta, viestintä

09 4763 0300
Sähköposti: tutkinnot@tieke.fi
Viestintä: hanna.vuohelainen@tieke.fi

Merja Sjöblom

digiosaamisen vauhdittaja

tel: +358 50 567 6893
email: merja.sjoblom@tieke.fi

Tutustu tarkemmin

Hanna Vuohelainen

digiosaamisen ja viestinnän vauhdittaja

tel: +358 50 587 4284
email: hanna.vuohelainen@tieke.fi

Tutustu tarkemmin

Mikko Eloholma

projektiasiantuntija

tel: +358 44 491 8296
email: mikko.eloholma@tieke.fi

Tutustu tarkemmin

Sohvi Hellsten

viestinnän tekijä

tel: +358444916426
email: sohvi.hellsten@tieke.fi

Tutustu tarkemmin

Yhteiskuntasuhteet, projektien valmistelu, sisällöntuotanto

Sähköinen liiketoiminta ja taloushallinto, verkkolasku, kehitystoiminta

Timo Simell

digivirittäjä

tel: +358 43 820 0952
email: timo.simell@tieke.fi

Tutustu tarkemmin

Projektitoiminta, logistiikka, sanomastandardit, RFID-tekniikka, Verkottaja-palvelu

Heikki Laaksamo

digiverkottaja

tel: +358 40 835 0032
email: heikki.laaksamo@tieke.fi

Tutustu tarkemmin

Logistiikka ja älyliikenne, kauppamenettelyt ja standardit, Hanketori, ICT-sopimuspohjapalvelut ja seminaarit

Jari Salo

verkottaja

tel: +358 43 820 0936
email: jari.salo@tieke.fi

Tutustu tarkemmin