Yhteystiedot

Sijainti ja y-tunnus

 

Käyntiosoite ja muu posti kuin laskut

TIEKE Tietoyhteiskunnan kehittämiskeskus ry
Työpajankatu 13 B, 2. krs
00580 Helsinki

Y-tunnus

0494484-2

Laskutustiedot

 

Laskutusosoite, verkkolaskut

Verkkolaskuosoite: 003704944842
Operaattori: Apix Messaging Oy
Välittäjän tunnus: 003723327487


TIEKE Tietoyhteiskunnan kehittämiskeskus ry
Laskutusosoite, vain paperilaskut

PL 29124
00063 LASKUNET

Yhteyshenkilöt

 

Johto

Henkilöstöhallinto/Taloushallinto
Hankerahoitus/Yhteiskuntasuhteet

Hanna Niemi-Hugaerts

toiminnanjohtaja

tel: +358 40 674 9911
email: hanna.niemi-hugaerts@tieke.fi

Tutustu tarkemmin

Palveluneuvonta

09 4763 0400
09 4763 0300 Osaamispalvelut

Voit jättää yhteydenottopyynnön tai kysymyksesi myös lomakkeella ->

Johan Östman

toimistoassistentti, asiakaspalvelu

tel: +358 44 493 7119
email: johan.ostman@tieke.fi

Tutustu tarkemmin

Osaamisen kehittäminen, hanketoiminta, osaamismerkit, Tiviittori, viestintä

09 4763 0300
Sähköposti: digiosaaminen@tieke.fi
Viestintä: hanna.vuohelainen@tieke.fi

Merja Sjöblom

digiosaamisen vauhdittaja

tel: +358 50 567 6893
email: merja.sjoblom@tieke.fi

Tutustu tarkemmin

Hanna Vuohelainen

digiosaamisen ja viestinnän vauhdittaja

tel: +358 50 587 4284
email: hanna.vuohelainen@tieke.fi

Tutustu tarkemmin

Mikko Eloholma

digiosaamisen vauhdittaja

tel: +358 44 491 8296
email: mikko.eloholma@tieke.fi

Tutustu tarkemmin

Suvi Alatalo

Markkinoinnin ja viestinnän asiantuntija

email: suvi.alatalo@tieke.fi

Tutustu tarkemmin

Sähköinen liiketoiminta ja taloushallinto, verkkolasku, kehitystoiminta

Timo Simell

digivirittäjä

tel: +358 43 820 0952
email: timo.simell@tieke.fi

Tutustu tarkemmin

Projektitoiminta, logistiikka, sanomastandardit, RFID-tekniikka, Verkottaja-palvelu

Antti Sipilä

projektipäällikkö, Green ICT -hanke

tel: 044 98 44 646
email: antti.sipila@tieke.fi

Tutustu tarkemmin

Jussi-Pekka Parkkari

dataosaaja

tel: +35844 749 4010
email: jussi-pekka.parkkari@tieke.fi

Tutustu tarkemmin

Pk-yritysten digitalisaatio, datatalous, logistiikka, standardit sekä Hanketori ja ICT-sopimuspohjapalvelut

Jari Salo

verkottaja

tel: +358 43 820 0936
email: jari.salo@tieke.fi

Tutustu tarkemmin