Yhteystiedot

Sijainti

 

Käyntiosoite ja muu posti kuin laskut

TIEKE Tietoyhteiskunnan kehittämiskeskus ry
Pieni Roobertinkatu 9, MOW
00130 Helsinki

Kesällä toimistomme on suljettu 6.–31.7.2020.

Laskutustiedot

 

Laskutusosoite, verkkolaskut

Verkkolaskuosoite: 003704944842
Operaattori: OpusCapita Group Oy – Itella
Välittäjän tunnus: E204503


TIEKE Tietoyhteiskunnan kehittämiskeskus ry
Laskutusosoite, vain paperilaskut

PL 29124
00063 LASKUNET

Yhteyshenkilöt

 

Johto

Henkilöstöhallinto/Taloushallinto
Hankerahoitus/Yleiset hallinnolliset asiat

Hanna Niemi-Hugaerts

toiminnanjohtaja

tel: +358 40 674 9911
email: hanna.niemi-hugaerts@tieke.fi

Tutustu tarkemmin

Palveluneuvonta, seminaarit ja tapahtumat, Osaamispalvelut, TIEKEn tutkinnot, Tiviittori

09 4763 0400
09 4763 0300 Osaamispalvelut
tutkinnot@tieke.fi
tapahtumat@tieke.fi

Helena Klang

toiminnan vauhdittaja

tel: +358 43 820 0951
email: helena.klang@tieke.fi

Tutustu tarkemmin

Osaamispalvelut, TIEKEn tutkinnot, Tiviittori, tvt-hanketoiminta, viestintä

09 4763 0300
Sähköposti: tutkinnot@tieke.fi
Viestintä: hanna.vuohelainen@tieke.fi

Merja Sjöblom

digiosaamisen vauhdittaja

tel: +358 50 567 6893
email: merja.sjoblom@tieke.fi

Tutustu tarkemmin

Hanna Vuohelainen

digiosaamisen ja viestinnän vauhdittaja

tel: +358 50 587 4284
email: hanna.vuohelainen@tieke.fi

Tutustu tarkemmin

Mikko Eloholma

projektiasiantuntija

tel: +358 44 491 8296
email: mikko.eloholma@tieke.fi

Tutustu tarkemmin

Yhteiskuntasuhteet, projektien valmistelu, sisällöntuotanto

Jyrki J.J. Kasvi

digivaikuttaja

tel: +358 50 511 3120
email: jyrki.kasvi@tieke.fi

Tutustu tarkemmin

Sähköinen liiketoiminta ja taloushallinto, verkkolasku, kehitystoiminta

Timo Simell

digivirittäjä

tel: +358 43 820 0952
email: timo.simell@tieke.fi

Tutustu tarkemmin

Projektitoiminta, logistiikka, sanomastandardit, RFID-tekniikka, Verkottaja-palvelu

Heikki Laaksamo

digiverkottaja

tel: +358 40 835 0032
email: heikki.laaksamo@tieke.fi

Tutustu tarkemmin

Logistiikka ja älyliikenne, kauppamenettelyt ja standardit, Hanketori, ICT-sopimuspohjapalvelut ja seminaarit

Jari Salo

verkottaja

tel: +358 43 820 0936
email: jari.salo@tieke.fi

Tutustu tarkemmin