Yhteystiedot

Sijainti ja y-tunnus

 

Käyntiosoite ja muu posti kuin laskut

TIEKE Tietoyhteiskunnan kehittämiskeskus ry
Pieni Roobertinkatu 9, MOW
00130 Helsinki

Y-tunnus

0494484-2

Laskutustiedot

 

Laskutusosoite, verkkolaskut

Verkkolaskuosoite: 003704944842
Operaattori: Apix Messaging Oy
Välittäjän tunnus: 003723327487


TIEKE Tietoyhteiskunnan kehittämiskeskus ry
Laskutusosoite, vain paperilaskut

PL 29124
00063 LASKUNET

Yhteyshenkilöt

 

Johto

Henkilöstöhallinto/Taloushallinto
Hankerahoitus/Yhteiskuntasuhteet

Hanna Niemi-Hugaerts

toiminnanjohtaja

tel: +358 40 674 9911
email: hanna.niemi-hugaerts@tieke.fi

Tutustu tarkemmin

Palveluneuvonta

09 4763 0400
09 4763 0300 Osaamispalvelut

Voit jättää yhteydenottopyynnön tai kysymyksesi myös lomakkeella ->

Johan Östman

toimistoassistentti, asiakaspalvelu

tel: +358 44 493 7119
email: johan.ostman@tieke.fi

Tutustu tarkemmin

Osaamisen kehittäminen, hanketoiminta, osaamismerkit, TIEKEn tutkinnot, Tiviittori, viestintä

09 4763 0300
Sähköposti: digiosaaminen@tieke.fi
Viestintä: hanna.vuohelainen@tieke.fi

Merja Sjöblom

digiosaamisen vauhdittaja

tel: +358 50 567 6893
email: merja.sjoblom@tieke.fi

Tutustu tarkemmin

Hanna Vuohelainen

digiosaamisen ja viestinnän vauhdittaja

tel: +358 50 587 4284
email: hanna.vuohelainen@tieke.fi

Tutustu tarkemmin

Mikko Eloholma

digiosaamisen vauhdittaja

tel: +358 44 491 8296
email: mikko.eloholma@tieke.fi

Tutustu tarkemmin

Sanna Karvonen

markkinointiharjoittelija

email: sanna.karvonen@tieke.fi

Tutustu tarkemmin

Sohvi Hellsten

viestinnän tekijä

tel: +358444916426
email: sohvi.hellsten@tieke.fi

Tutustu tarkemmin

Veera Seaman

hanketyöntekijä, tietosuojahankkeet

email: veera.seaman@tieke.fi

Tutustu tarkemmin

Sähköinen liiketoiminta ja taloushallinto, verkkolasku, kehitystoiminta

Timo Simell

digivirittäjä

tel: +358 43 820 0952
email: timo.simell@tieke.fi

Tutustu tarkemmin

Projektitoiminta, logistiikka, sanomastandardit, RFID-tekniikka, Verkottaja-palvelu

Antti Sipilä

projektipäällikkö, Green ICT -hanke

tel: 044 98 44 646
email: antti.sipila@tieke.fi

Tutustu tarkemmin

Jussi-Pekka Parkkari

dataosaaja

tel: +35844 749 4010
email: jussi-pekka.parkkari@tieke.fi

Tutustu tarkemmin

Tommi Salo

digiosaaja

email: tommi.salo@tieke.fi

Tutustu tarkemmin

Logistiikka ja älyliikenne, kauppamenettelyt ja standardit, Hanketori, ICT-sopimuspohjapalvelut ja seminaarit

Jari Salo

verkottaja

tel: +358 43 820 0936
email: jari.salo@tieke.fi

Tutustu tarkemmin